top of page

Jak za pomocą Luceos Smart zdigitalizować swoje usługi?


Dotarcie do większej liczby klientów każdego dnia jest możliwe tylko wtedy, gdy Twoje codzienne czynności związane z usługami są usprawnione.

Luceos Smart posiada funkcje, które pomagają zwiększyć produktywność Twojej firmy, a oprogramowanie jest łatwo dostępne na każdej platformie, przeglądarce internetowej oraz Androidzie.


Wyobraź sobie, o ile prostsze byłoby prowadzenie firmy, gdyby wszystkie Twoje przyziemne zadania zostały zdigitalizowane. Planowanie pracy, wysyłanie jej do odpowiedniego technika terenowego, zarządzanie zleceniami, wykonywanie pracy, zarządzanie zapasami i fakturowanie oraz otrzymywanie informacji zwrotnych dotyczących usług wykonanych od klientów — wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu do zarządzania usługami Luceos Smart.


Oprócz tych podstawowych funkcji Luceos Smart da Ci możliwość zarządzania wszystkimi technikami, umowami, audytami, sprzętem, wydatkami, wycenami/szacunkami, historią związaną z konkretnymi pracami, śledzeniem w czasie rzeczywistym, zarządzaniem urlopami, przetwarzaniem płatności, portalem klienta i wiele więcej.

Oprogramowanie do zarządzania usługami terenowymi jest zawsze korzystne dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy jest to duża, średnia czy mała firma, w której się znajdujesz.

To firmy decydują, które oprogramowanie usług terenowych będzie dla nich najlepsze.


Kilka punktów, które klient powinien sprawdzić wybierając najlepsze możliwe narzędzie dla swojej firmy, to:


Możliwość cyfrowego zarządzania zleceniami ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi pracy.

Zarządzanie zleceniami pracy nigdy nie było łatwe, gdy odbywało się to ręcznie za pomocą papierkowej roboty. Dzięki oprogramowaniu do usług terenowych, takim jak Luceos Smart, możesz po prostu wprowadzić dane klientów, dla których musisz utworzyć zlecenie pracy i przypisać je technikom za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


Technik zostanie powiadomiony w aplikacji mobilnej o nowej pracy i wszystkich związanych z nią informacjach. Menedżer z portalu internetowego Luceos Smart może przeglądać postępy pracy i śledzić ich status.


Możliwość śledzenia lokalizacji pracowników terenowych w czasie rzeczywistym na mapie.

Gdy firma wie, dokąd i kiedy dotrą jej technicy i zapewnią usługi, może przydzielić więcej zadań swoim technikom. Przeglądanie na mapie wszystkich miejsc pracy i pracowników terenowych jest możliwe dzięki oprogramowaniu do obsługi terenowej.

Znając dokładną lokalizację pracownika terenowego, jego droga do miejsca pracy ułatwia firmom lepszą koordynację z technikami i lepszą obsługę klientów.


Harmonogram zasobów i zarządzanie urlopami.

W przypadku oprogramowania do obsługi terenowej konieczne jest posiadanie widoku, w którym można zobaczyć wszystkich pracowników terenowych wraz z ich zadaniami w harmonogramie. Harmonogram zasobów daje wgląd w to, która osoba przypisała jaką pracę i o której godzinie.

Podobnie w przypadku zarządzania urlopami w oprogramowaniu do obsługi terenowej, kierownik back-office może dodać urlop dla pracowników terenowych, którzy nie są obecni w danym dniu.


Łatwe rozliczanie/fakturowanie i płatność.

Aby jakiekolwiek oprogramowanie usług terenowych było przyjazne dla użytkownika, musi mieć łatwy proces wystawiania faktur i otrzymywania płatności. Jeśli proces jest złożony, firmom świadczącym usługi terenowe bardzo trudno jest go dostosować. Proste i łatwe rozliczanie i fakturowanie sprawia, że ​​Luceos Smart wyróżnia się spośród innych programów do usług terenowych.


Łatwość tworzenia spersonalizowanych raportów.

Wydajne raporty dają lepszy obraz różnych czynników, które przyczyniają się do zysku Twojej firmy w terenie.

Raporty, które można generować na podstawie Klientów, Zleceń, Faktur, Użytkowników, Wydatków itp. mogą być dla Ciebie korzystne do analizy Twojej działalności w terenie i podejmowania na tej podstawie działań na rzecz poprawy Twojej działalności.


Zarządzanie sprzętem i przeglądami.

Dla każdej branży usług terenowych dwa główne źródła dochodu to oferowane przez nie usługi oraz praca, którą świadczą dla swoich obecnych klientów. Regularne przeglądy zainstalowanych urządzeń i ich usług stają się trudne, gdy wszystko jest załatwione papierkową robotą.

Firmy nie są w stanie śledzić, jaki sprzęt jest zainstalowany w jakim pałacu i jak długo był kontrolowany. Dzięki Luceos Smart możesz łatwo zarządzać całym swoim sprzętem i planować przeglądy w regularnych odstępach czasu, takie jak przeglądy miesięczne, roczne itp.


Urządzenie do robienia zdjęć w terenie i e-podpisu.

Wiele razy pracownikowi terenowemu trudno jest uzyskać autentyczną informację zwrotną od klienta na temat świadczonych przez niego usług. Dzięki e-podpisowi w aplikacji mobilnej Luceos Smart pracownicy terenowi mogą otrzymywać informacje zwrotne wraz z podpisami klientów na temat świadczonych usług.

Robienie zdjęć miejsca pracy przed i po świadczeniu usług może być bardzo pomocne dla pracownika terenowego, aby przedstawić dowód wykonanej pracy. Można to łatwo zrobić za pomocą aplikacji mobilnej Luceos Smart.


Historia serwisowa, części i zaleceń oparta na zadaniach.

Historia jest dostępna aby móc wymieniać się pomysłami i rozwiązaniami na każdą problematyczną sytuację, korzystając z sugestii od zespołu i kierownika zaplecza. Historia staje się jeszcze bardziej przydatna i pomocna, gdy po pewnym czasie spojrzymy wstecz, aby wyszukać odpowiednią notatkę dotyczącą danego zlecenia.


Wgląd w historię i notatki pracy jest bardzo ważny, ponieważ podaje temat tego, co się wydarzyło i kiedy to się stało.


Powiadomienia o nowych pracach przypisanych do pracowników terenowych.

Kiedy pracownik terenowy jest w trakcie wykonywania zleceń, oczekuje, że będzie miał listę wszystkich nadchodzących prac, które musi wykonać na następny dzień.


Proste powiadomienie o nowym zleceniu pomoże pracownikowi terenowemu zorientować się, którą lokalizację powinien jutro odwiedzić, jakimi drogami może dotrzeć do miejsca pracy i jaki jest harmonogram przydzielonej mu pracy.


Opłacalne i szybkie wsparcie 24*7.

Głównym problemem dla każdej branży jest wycena oprogramowania, ponieważ podczas planowania zakupu dowolnego oprogramowania muszą oni uwzględniać swoje budżety. Nie jest to jednorazowy proces, ponieważ subskrypcja musi być odnawiana, więc wybór oprogramowania, które jest opłacalne, jest bardzo ważny.


Równie ważne jest wsparcie, jakie zapewnia oprogramowanie, aby szybko rozwiązać Twoje problemy, zapewnić demonstrację nowo wprowadzonych funkcji, które są trudne do zrozumienia. Firmy powinny zapewnić wiele kanałów komunikacji, takich jak e-maile, czaty na żywo, wiadomości itp.


Dzięki oprogramowaniu do zarządzania usługami w terenie, które ma wyżej wymienione punkty, z pewnością poprawisz ogólne operacje biznesowe i będziesz generować coraz większe przychody.

Luceos Smart zawiera wszystkie niezbędne funkcje. Spróbuj zarejestrować swoją firmę w i poznaj wszystkie jej funkcje dzięki 7-dniowej bezpłatnej wersji próbnej. Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatną wersję próbną.


Comments


bottom of page