top of page

PG Systems – jak technologia mobilna Luceos Smart pomaga sprawnie rejestrować godziny serwisu

Zaktualizowano: 11 lis 2020

PG Systems to firma specjalizująca się w budowie i dystrybucji systemów automatyki przemysłowej, robotyki i inżynierii elektrycznej. Ofertę firmy uzupełniają usługi z zakresu realizacji remontów, naprawy, konserwacji i modernizacje maszyn, ich systemów sterowania a także doradztwo oraz dystrybucja sprzętu elektronicznego. Zespół PG Systems realizuje projekty na terenie całej Polski, w związku z czym zespoły techników i inżynierów spędzają dużo czasu w terenie, często pracując nad kilkoma projektami jednocześnie.


Firma PG Systems wdrożyła rozwiązanie Luceos Smart Service Management w roku 2019. Prezes firmy, Piotr Gierda, podejmując decyzję o wdrożeniu nowego systemu postawił przez zespołem wdrożeniowym Luceos Intelligence konkretne zadanie:


"Luceos Smart ma sprawić, aby rejestracja godzin pracy nad różnymi projektami była prosta i możliwa z dowolnego miejsca a system ma sam pilnować aby pracownicy rejestrowali swoje godziny poprawnie i bez opóźnień. "

Zespoły PG Systems i Luceos Intelligence zdecydowały się wykorzystać aplikację mobilną Luceos Smart. Zespół zarządzający korzysta dodatkowo z portalu www Luceos Smart.


Ze współpracy z Luceos Intelligence zadowolony jest także kierownik zespołu terenowego :

"Wdrożenie przebiegło bardzo szybko i sprawnie. W tej chwili razem z moim zespołem możemy skupić się na samym zadaniu i pracy z klientem. O kwestie administracyjne dba Luceos Smart. Dodanie nowego projektu zajmuje chwilę, a później system sam zbiera dane od pracowników i monitoruje stan budżetu każdego projektu."

Kierownictwo firmy, księgowość i kierownicy projektów mają wgląd w dane o każdym z projektów spływające od pracowników terenowych w czasie rzeczywistym. System pomaga pracownikom w terminowym wprowadzaniu danych, wykrywając potencjalne opóźnienia i wysyłając przypomnienia w formie wiadomości SMS.


Niezależnie od wielkości wdrożenia zespół Luceos Intelligence dostosowuje konfigurację systemu Luceos Smart do specyficznych potrzeb i procesów biznesowych indywidualnego klienta.

Architekt systemu Luceos Smart, Piotr Pękalski prezentuje założenia metodyki wdrożeniowej:

"Decydując o konfiguracji systemu Luceos Smart kierujemy się priorytetami biznesowymi określonymi przez klienta. Na tej podstawie wybieramy jeden lub więcej niezbędnych modułów Luceos Smart - spośród ponad dwudziestu dostępnych - i w następnych kroku każdy z nich konfigurujemy tak aby działał zgodnie z potrzebami klienta. Dzięki temu system może być dopasowany do potrzeb zespołów małych - poniżej 10 osób - i dużych - powyżej 500 a samo wdrożenie - oczywiście w zależności od złożoności wymagań - może być przeprowadzone nawet w ciągu kilku dni. "

Prezes Piotr Gierda uznaje wdrożenie za udane:

"Od momentu wdrożenia systemu Luceos Smart mam dostęp do aktualnych danych o każdym z naszych projektów czy godzinach pracy każdego z pracowników. W tym samym czasie ograniczyliśmy koszty administracyjne. Zespół Luceos Intelligence w profesjonalny i sprawny sposób – w oparciu o nasze specyficzne potrzeby - wybrał i uruchomił odpowiedni zestaw funkcji systemu Luceos Smart."
 

PG Systems to nowoczesna i innowacyjna firma wiodąca w kraju prymat w realizacji projektów z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki. Kontakt: https://pgsystems.pl/


 

Dowiedz się więcej o modułach Luceos Smart: Czasy Pracy oraz Projekty.

 

65 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page