top of page
Depositphotos_317633356_XL.jpg

Elektroniczne listy kontrolne (checklisty)

Listy kontrolne znacznie ułatwiają wykonywanie wielu zadań. Korzystając z nich, można w prosty sposób zwiększyć swoją efektywność i zmniejszyć prawdopodobieństwo popełnienia błędu związanego z pominięciem któregoś z zaplanowanych kroków. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasz system umożliwia tworzenie list elektronicznych. Dzięki nim można zaplanować, jakie czynności muszą zostać wykonane, a później śledzić, jak kolejno zadania są realizowane.

Elektroniczna lista kontrolna w systemie Luceos Smart

System Luceos Smart pozwala na zdefiniowanie dowolnej liczby wzorów elektronicznych list kontrolnych (tzw. checklist), które mogą być udostępnione w aplikacji mobilnej i w dalszej kolejności wypełnianie przez serwisanta podczas wykonywania zlecenia serwisowego. Wypełniona checklista może być następnie zapisana w formacie PDF i zachowana w systemie jako dokument uzupełniający raport z wykonania zlecenia. Dokument taki może być pozostawiony do użytku wewnętrznego lub też przesłany do klienta jako załącznik wiadomości e-mail w celu np. potwierdzenia wykonania kontroli jakości lub bezpieczeństwa serwisowanego urządzenia.

Jeśli chcesz korzystać z list elektronicznych w swoim serwisie, zapraszamy do kontaktu! Pomożemy we wdrożeniu rozwiązań w pełni dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu.

bottom of page