top of page

BRANŻE

PRZEMYSŁ

MASZYNY BUDOWLANE

ENERGETYKA

ROLNICTWO

AUTOMATYKA

NIERUCHOMOŚCI

PRODUKCJA

ZAUFALI NAM

Referencje

"Dzięki wdrożeniu systemu Luceos Smart Service Management uzyskaliśmy stały dostęp do aktualnej bazy danych wykorzystywanej to obsługi i realizacji zleceń serwisowych. Nowoczesne rozwiązania cyfrowe, takie jak aplikacja mobilna do zarządzania pracownikami w terenie Luceos Smart czy Portal Klienta pozwalają na dostęp do bazy urządzeń wraz z ich historią i dokumentacją serwisową z dowolnego miejsca i przez każdą osobę, posiadającą niezbędne prawa dostępu: naszego klienta, partnera czy też serwisanta."

"Mobilność i niezawodność – dlatego wybraliśmy rozwiązanie Luceos Smart Service Management i zintegrowaliśmy je z naszymi pozostałymi systemami w biurze. Dzięki chmurze Luceos Smart uniknęliśmy kosztownych inwestycji w serwery i oprogramowanie, które zamiast tego dostajemy w ramach kompleksowej usługi w pakiecie od Luceos Intelligence. Rozbudowa serwerów, aktualizacje, bezpieczeństwo – o to wszystko dba zespół Luceos w ramach jednej, kompleksowej usługi"

Bombardier-logo.png

Bogusław Drozdek

Kierownik Działu Utrzymania

Hako-Logo.svg.png

Wojciech Broda

Dyrektor Serwisu

"Z systemu Luceos Smart Service Management firma Prima Power Central Europe korzysta od października 2014 roku. Dzięki wdrożeniu udało nam się przede wszystkim poprawić jakość i szybkość przepływu informacji oraz zwiększyć efektywność naszych pracowników dzięki lepszej organizacji pracy. Wykorzystanie Luceos Smart Service Management zapewniło nam również optymalizację kosztów administracyjnych dzięki usprawnieniu działania całego serwisu.

Prima Power Central Europe poleca firmę Luceos Intelligence jako rzetelnego partnera biznesowego, a system Luceos Smart Service Management jako rozwiązanie, które może usprawnić wiele procesów biznesowych firmy i przynieść mierzalne efekty i oszczędności."

primapower-logo.png

Roman Padewski

Managing Director

"Chciałbym podziękować za współpracę w zakresie wdrażania systemu Luceos Smart w naszej firmie. Miłym zaskoczeniem dla nas były Państwa kompetencja i entuzjazm w realizacji wspólnie ustalonych celów. Jestem pełen uznania dla Państwa profesjonalizmu i kompetencji, oraz woli współpracy w realizacji projektu. Liczę na dalszą aktywną współpracę w rozwijaniu tego projektu, który już zaczął przynosić efekty nie tylko finansowe, ale również w postawie pracowników. Chciałbym widzieć w swojej firmie więcej projektów zrealizowanych w taki sposób i przez tak działające firmy."

poltechnik.png

Wojciech Zachariasiewicz

Prezes Zarządu

"Dla grupy JetSystem optymalizacja procesów zarządzania wszystkimi obszarami działalności swoich spółek jest procesem ciągłym. Bardzo dokładnie analizujemy nasze potrzeby, a do współpracy zapraszamy partnerów, którzy wykraczają poza ramy ogólnie przyjętej rzetelności i profesjonalizmu. Wiążemy się z tymi, dla których elastyczność i wizja rozwoju to coś, co znajduje się poza tym, co jest "teraz". Dlatego do zarządzania kosztami i pracą, a także do koordynowania działań i zarządzania komunikacją w obrębie SERWISU „WJSupport” wybraliśmy firmę Luceos Intelligence oraz jej portal wraz z aplikacją mobilną Luceos Smart."

jet-system.png

Ewa Chojnowska

Grupa JetSystem

"Z systemu zarządzania zleceniami firma korzysta od 6 lat. Wdrożenie systemu umożliwiło nam dalece idącą automatyzację kluczowych procesów biznesowych związanych z planowaniem, wykonaniem i rozliczeniem prowadzonych w terenie zadań pracowników terenowych. Funkcje tego systemu pozwoliły nam poprawić komunikację między pracownikami, a także podnieść poziom jakości świadczonych przez nas usług."

assa-abloy.png

Tomasz Pietrzak

 Technical & Operational Manager

bottom of page