top of page

Dedykowana aplikacja mobilna do rejestracji zgłoszeń przez Klienta

Zaktualizowano: 19 maj 2021

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów związanym z obsługą serwisową, Luceos Smart dodał nową aplikację do rodziny programów Luceos Smart Apps.


Nowa aplikacja mobilna do rejestracji zgłoszeń serwisowych pozwoli Twoim klientom na wygodną i szybką rejestrację zgłoszeń wprost ze smartfonu: przeglądów, konserwacji czy awarii.aplikacja mobilna do rejestracji zgłoszeń serwisowych


Czym wyróżnia się aplikacja do rejestracji zgłoszenia serwisowego?


Dzięki nowej aplikacji mobilnej (dostępna na iOS, Android oraz Windows Phone) rejestracja zgłoszenia serwisowego odbywa się wprost z telefonu klienta.

Moduł rozpoznawania kodów kreskowych i kodów QR pozwala na szybką identyfikację urządzenia, dla którego jest tworzone zgłoszenie serwisowe. Aplikacja do rejestracji zgłoszenia serwisowego prowadzi klienta przez intuicyjny proces zbierania podstawowych danych do zgłoszenia. Dane ze zgłoszenia są weryfikowane i rejestrowane w module Zgłoszeń systemu Luceos Smart Service Management w czasie rzeczywistym. Aplikacja mobilna może być dostosowana do Twoich potrzeb: zawierać nazwę Twojej firmy, logo i pojawić się na Google Play czy App Store pod Twoją nazwą. Proces zbierania informacji o zgłoszeniu zostanie dostosowany do Twoich wymagań.


Polecamy sprawdzić także jak wygląda moduł zamówień mobilnych, który jest dostępny w naszej aplikacji.

224 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page