top of page

Zlecenia mobilne w Luceos Smart

Zaktualizowano: 26 lis 2020

Wraz z szybkim rozwojem rynku usług serwisowych stale rosną wymagania w stosunku do firm świadczących takie usługi. W odpowiedzi na potrzebę coraz szybszej i sprawniejszej realizacji usługi, w systemie Luceos Smart Service Management została stworzona nowa funkcja w aplikacji mobilnej.


zlecenia mobilne w luceos smart

Funkcja Zlecenia Mobilne umożliwia tworzenie zleceń bezpośrednio przez pracowników mobilnych. Ma to szereg zastosowań i zalet związanych ze specyfiką pracy serwisu.

  1. Dzięki modułowi zlecenia mobilne skrócony zostaje czas od przyjęcia do realizacji i zakończenia zlecenia a także ograniczone zostają koszty związane z jego wykonaniem.

  2. Zlecenia tworzone są bezpośrednio w odpowiedzi na aktualną potrzebę klienta często podczas wizyty u niego.

  3. Następuje ograniczenie pomyłek w określeniu przedmiotu zlecenia – serwisanci będąc na miejscu widzą co należy wykonać.

  4. Możliwość zebrania wszystkich danych potrzebnych do zamknięcia zlecenia i zebrania podpisu od klienta – nie trzeba do niego wracać.

  1. Szybszy czas reakcji i realizacji zlecenia.

  2. Odciążenie w pracy koordynatorów.

  3. Realizacja jednego lub kilku zleceń podczas jednego dojazdu.

  4. Zwiększone zadowoleniem klientów.

  5. Zwiększona wydajność i efektywność zespołu.

  6. Wzrost zysku związanego z pracą zespołu serwisowego.


Dzięki modułowi zlecenia mobilne w Luceos Smart skrócony zostaje czas od przyjęcia do realizacji i zakończenia zlecenia a także ograniczone zostają koszty związane z jego wykonaniem.


Polecamy sprawdzić także nasz wpis, w którym opisujemy moduł zamówień mobilnych.

35 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page