top of page

Jak Luceos Smart pomaga w codziennej pracy operatorom maszyn budowalnych
Inspekcje maszyn budowlanych a w szczególności dźwigów są niezbędne do zapewnienia bezpiecznego i wydajnego środowiska pracy.

Aktywny program umożliwiający codzienną konserwację i inspekcję zapobiegawczą na pewno wspomoże utrzymać sprzęt w bezpiecznym i wydajnym stanie.

Luceos Smart znalazł u naszych klientów z branży budowlanej specjalne miejsce w którym właśnie pełni taką rolę.

Dzięki systemowi Luceos Smart oraz Luceos Smart Checklists & Audits(listy kontrolne) operatorzy maszyn mogą w bardzo łatwy sposób codziennie przeprowadzać kontrolę sprzętu zarówno przed jak i po jego użyciu.

Dzięki takim możliwościom, praca przełożonych stała się znacznie prostsza. System pozwala na kolekcjonowanie codziennych raportów w wersji elektronicznej z użycia sprzetu, jego stanu oraz stanu wszystkich liczników. Widoczność w czasie rzeczywistym wykorzystania i stanu maszyn znacznie zwiększa bezpieczeństwo operacji.

Dodatkowym atutem w codziennej pracy jest możliwość raportowania w systemie Luceos Smart godzin pracy poszczególnych operatorów, które na koniec dnia mogą zostać zatwierdzone i elektronicznie podpisane przez osobę nadzorującą dany projekt.


W sytuacji gdy maszyna nie przejdzie inspekcji, operator dzięki systemowi w bardzo prosty sposób może zgłosić usterkę i utworzyć zlecenie, które trafi w tym samym momencie do działu serwisu.

Zgłoszenie usterki w systemie Luceos Smart pozwala na opisanie problemu, załączenie dokumentacji a nawet zgłoszenie wymaganych części do wymiany. W ten sposób nasi klienci zaoszczędzają cenny czas na naprawę a każdy z pracowników doskonale wie co ma robić.


Luceos Smart Checklists & Audits oferuje nie tylko możliwość przeprowadzania codziennej inspekcji maszyn, Luceos Smart Checklists & Audits to również narzędzie dzięki któremu nasi klienci zwiększają świadomość i bezpieczeństwo pracowników poprzez szkolenia.

Możliwość stworzenia dowolnej liczby i struktury list kontrolnych pozwala na wykorzystanie ich w każdej dziedzinie.

Szkolenie operatorów z bezpiecznego i efektywnego użytkowania maszyn to inwestycja przede wszystkim w bezpieczeństwo pracowników i miejsca pracy. Po odbytym szkoleniu każdy użytkownik może dowolnie wrócić do materiałów i przejść przez proces ponowine.


Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją, aby umieścić zdrowie i bezpieczeństwo na porządku dziennym. Technologia może pomóc wyostrzyć naszą koncentrację, zapewniając uwzględnienie każdego szczegółu i elementu ryzyka w operacjach biznesowych. Każdy pracownik ma do odegrania rolę w zapobieganiu wypadkom przy pracy, a ich pracodawcy mogą pomóc, inwestując w odpowiednie narzędzia i skuteczne szkolenia.


Nadanie priorytetu bezpieczeństwa prawcowników terenowych to coś więcej niż tylko zaznaczanie pola — to podstawa, która pozwala wydobyć to, co najlepsze w Twoim zespole, protokołach i wynikach. Nie musi to być skomplikowane.


Ty też możesz zacząć już dzis, zapraszamy do kontaktu.

Zespół Luceos Smart


Comments


bottom of page