top of page

Ewidencja czasu pracy zespołu - jedna z funkcji programu

Projektując system Luceos Smart wzięliśmy pod uwagę różnorodne potrzeby naszych klientów i stworzyliśmy szereg przydatnych modułów, które na nie odpowiadają. Jedną z kluczowych funkcji naszego programu stał się profesjonalny system rejestracji czasu pracy, który pomaga kadrze zarządzającej na uzyskanie pełnej kontroli nad wszystkimi projektami oraz ocenę efektywności każdego z pracowników.


W czym pomaga system rejestracji czasu pracy?


Przedsiębiorstwa muszą regularnie mierzyć się z nowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nimi klienci, konkurencja, a także wydarzenia na świecie. Jednym z najnowszych trendów, który znacznie wpłynął na dotychczasowy krajobraz jest upowszechnienie się pracy zdalnej. Wzrost popularności tego zjawiska jest bezpośrednim skutkiem globalnej pandemii, lecz nietrudno domyślić się, że w wielu firmach stanie się elementem codzienności. Oznacza to, iż pracownicy, którzy wcześniej pracowali w biurach i mieli regularny kontakt ze swoimi przełożonymi, znajdują się obecnie w nowej sytuacji. Takie okoliczności sprawiają, iż profesjonalny program przeznaczony do rejestracji ewidencji czasu pracy jest obecnie niezbędnym elementem w każdej firmie.


Ewidencja czasu pracy - program Luceos Smart


Moduł ewidencji czasu pracy Luceos Smart jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla większych przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. Warto pamiętać, że oprogramowanie dla serwisu Luceos Smart jest oparty na subskrypcyjnym modelu, a klienci płacą jedynie za moduły, z których korzystają. Dzięki temu wdrożenie programu jest niezwykle proste i szybkie. Każdy z pracowników może pobrać aplikację mobilną na swój telefon z systemem Android i korzystać z niej w terenie. Program oferuje niezwykle pomocną funkcję START/STOP, która pozwala rejestrować czas pracy w czasie rzeczywistym. System Luceos Smart zapewnia opcję definiowania różnorodnych typów i kategorii czasów pracy, co pozwala pracownikom na zapisywanie w systemie różnego rodzaju aktywności i podłączania ich pod wybrane zlecenia. Funkcja ta umożliwia dokładne monitorowanie poszczególnych etapów pracy nad zleceniem lub projektem.


W rezultacie, kierownicy są w stanie również dokładnie kontrolować wszystkie budżety. Pracownicy mogą rejestrować swoją pracę poprzez wygodną aplikację mobilną lub korzystać ze strony internetowej Luceos Smart. Dzięki temu uzupełnianie czasu pracy jest możliwe nie tylko z biura, ale i podczas wyjazdów w teren. Warto także zwrócić uwagę na możliwość rejestracji przejazdów wraz z podaniem pokonanego dystansu, co pozwala na uzyskanie danych dotyczących czasu, jaki pracownicy spędzają w trasie.


Integracja systemu RCP z innymi modułami


Warto podkreślić, iż system RCP, jaki jest dostępny w Luceos Smart, został połączony z kilkoma innymi kluczowymi modułami dotyczącymi czasu pracy. Jednym z nich jest zarządzanie delegacjami, które umożliwia zarówno planowanie, jak i rozliczanie podróży służbowych, które odbywają pracownicy. Co ważne, moduł rejestracji czasu pracy pozwala także na zarządzanie nieobecnościami w zespole, w tym m.in. na szybkie wystawianie wniosków urlopowych oraz raportowanie czasu spędzonego przez pracowników na zwolnieniach chorobowych, urlopach wypoczynkowych i wychowawczych. Kadra menedżerska może również monitorować limity nieobecności przysługujące poszczególnym osobom.


Oczywiście system rejestracji czasu pracy prezentowany przez Luceos Smart zapewnia użytkownikom regularne raporty, które mogą być kreowane automatycznie lub na żądanie. Istnieje również opcja ich wysyłki do osób zarządzających zespołem lub do jego wszystkich członków. Raporty te mogą oczywiście zostać przekazane do działu HR, gdzie posłużą do wyliczenia pensji poszczególnych pracowników. Co niezwykle istotne podczas rejestrowania ewidencji czasu pracy, program Luceos Smart pomaga w wykrywaniu wszelkich błędów, w tym wszelkich braków w uzupełnianiu lub nakładających się czasów pracy. Nasze oprogramowanie zapewnia również automatyczne powiadomienia i oferuje przyjazne panele zarządcze, które znacznie ułatwiają pracę na każdym etapie, pomagają w redukcji kosztów i wspierają wydajność organizacji.

35 wyświetleń0 komentarzy

ความคิดเห็น


bottom of page