top of page

W jaki sposób Portal Klienta Luceos Smart zapewnia satysfakcję, zaangażowanie i współpracę klientów?


Ogólnie rzecz biorąc, klienci to osoby zaradne. Większość ludzi, zanim zwróci się o pomoc, próbuje samodzielnie znaleźć informacje lub rozwiązać problemy. Co możesz zrobić jako firma, aby im pomóc? Zapewnij klientom portal samoobsługowy. To opłacalny sposób na zwiększenie zasięgu i relacji.


Aby utrzymać konkurencyjność na rynku, musisz opracować nowe metody angażowania i zadowalania konsumentów. Wiąże się to z tworzeniem nowych portali dla klientów, które ułatwiają klientom zrozumienie i korzystanie z Twoich usług. Z drugiej strony portal klienta musi być przyjazny dla użytkownika, dostosowany do potrzeb i elastyczny.

Czym jest portal klienta w Luceos Smart?


Luceos Smart oferuje innowacyjny sposób, w jaki firmy oferują swoim klientom bezproblemową platformę do zarządzania ich żądaniami, czyli zgłoszeniami.


Portal klienta w Luceos Smart służy jako portal, w którym Twoi klienci mogą uzyskiwać dostęp, aktualizować i śledzić informacje o swojej pracy za pośrednictwem Internetu i urządzeń mobilnych. Zmniejsz koszty operacyjne centrum klienta, dając klientom możliwość planowania, śledzenia i monitorowania ich żądań.


Korzyści dla właścicieli firm:

1. Wspieranie i pomaganie konsumentom w odpowiednim czasie jest proste.

2. Zapytania są proste w obsłudze i zawsze jest ktoś, kto pomoże w sytuacji kryzysowej.

3. Oszczędza czas, umożliwiając jak najszybsze rozwiązanie każdego problemu


Korzyści dla klientów końcowych:

1. Pomaga w rozwiązaniu kilku problemów jednocześnie.

2. Jest szybszy i bardziej spójny oraz nie zajmuje tyle czasu.

3. To oszczędzające czas i niezawodne narzędzie, z którego klienci mogą korzystać wielokrotnie.


Zanurzmy się głębiej w aplikacji portalu klienta Luceos Smart, aby poznać jej zalety.


Aplikacja portalu klienta Luceos Smart to intuicyjna platforma, na której organizacje i klienci łączą się ze sobą bez wysiłku. Dzięki Luceos Smart zyskujesz dodatkowe funkcje, takie jak historia statusu, załączniki, pola niestandardowe, wyposażenie, pełny opis, opinie i wiele więcej….


Znaczenie Portalu klienta dla organizacji biznesowej:

Bez względu na branżę, do której należysz, może to być branża, w tym oprogramowanie HVAC, oprogramowanie hydrauliczne, naprawa i instalacja komputerów, budownictwo, serwis, transport i logistyka, nadzór CCTV, dostawcy telewizji kablowej i zwalczanie szkodników i tak dalej. Przyjrzyjmy się, jak aplikacja portalu klienta ograniczyła pracę ręczną i wyeliminowała błędy ludzkie.


1. Dostosuj doświadczenia klienta: możesz dostosować doświadczenia klienta za pomocą witryny samoobsługowej. Gdy konsument się loguje, pozdrów go po imieniu. Śledź ich towary lub poprzednie usługi i prezentuj związane z nimi tematy specjalistyczne. Korzystając z wiedzy z poprzednich trudności, pomóż konsumentom w zlokalizowaniu tego, czego chcą. Możesz wykorzystać dane swoich klientów jako punkt wyjścia do tworzenia treści dla swojego portalu, co rozwiąże częste problemy w przyszłości.


2. Personalizacja marki: Każdy, kto ma za zadanie przyciągać i zatrzymywać konsumentów, rozumie wartość spójnego doświadczenia klienta. Możesz zapewnić samoobsługowe alternatywy z dostosowywalnym oprogramowaniem portalu bez pokazywania niespójnego brandingu lub odsyłania klientów do nieznanego adresu URL. Oprogramowanie portalu klienta powinno przynajmniej umożliwiać mapowanie portalu do domeny i dostosowywanie projektu witryny.


3. Oprogramowanie portalu klienta jest w pewnym sensie przeznaczone dla samoobsługi. Jednak rodzaje dostępnych opcji samoobsługi mogą być dość zróżnicowane. Funkcje dostępne to m.in takie jak możliwość sprawdzania historii zgłoszeń, przesyłania nowych zgłoszeń, wgląd w listę urządzeń.


4. Obserwuj natychmiastowe rezultaty: kiedy konsumenci mogą korzystać z portali dla klientów, aby rozwiązywać swoje problemy, agenci mogą skoncentrować się na sytuacjach o wyższej wartości, a Twoja firma może rozszerzać i skalować usługi. Część tego wzrostu będzie pochodzić ze zwiększonej liczby odwiedzających witrynę w Twojej bazie wiedzy, co sprawi, że Twoja firma stanie się zaufanym źródłem informacji. Zwiększa to ekspozycję i zaufanie Twojej marki wśród obecnych i potencjalnych konsumentów.


Zacznij korzystać z aplikacji portalu klienta już dziś.


Portal klienta Luceos Smart jest ważnym elementem każdej firmy, która poważnie podchodzi do kwestii bezproblemowej obsługi klienta. Dobra wiadomość jest taka, że wdrożenie portalu klienta jest proste i intuicyjne.


Jeśli szukasz kreatywnego sposobu na skuteczną interakcję z klientami, Portal klienta Luceos Smart to najlepsze rozwiązanie, które jest w stanie obsłużyć każde żądanie klienta. Daje on nowy impuls tradycyjnemu modelowi zaangażowania klientów i sprawi rozkwit twojej firmy.


Aby dowiedzieć się więcej o Luceos Smart, odwiedź stronę www.luceossmart.com bądź napisz do nas oskar.pokropek@luceosintelligence.com

Comentários


bottom of page